Hakkımda

Psk. Hakan Dağ

Lisanslı Klinik Psikolog

İstanbul’da ikamet eden Psikolog Hakan Dağ psikoloji lisans eğitimini İstanbul Nişantaşı Üniversitesinde bitirdikten sonra İstanbul Aydın Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimine başlamıştır.

Profesyonel Alanı

Lisanslar ve Sertifikalar

MMPI, Resim Analizi, Terapötik Teknikler, Evlilik Terapisi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Oyun Terapisi, Çocuk ve Ergenlerde Görüşme Teknikleri, Anaokulu ve Kreşlerde Çalışma Teknikleri, Boşanma Terapisi, Sanat Terapisi, Yetişkinlerde Klinik Görüşme Teknikleri, Yetişkinlerde Klinik Görüşme, BDT, BDT Temelli Klinik Batarya ve Çocuk Değerlendirme Testleri uygulayıcı sertifikalar eğitimlerini almıştır.

Eğitim Seminerler

Panik atak, depresyon, ilişki sorunları, travma sonrası stres bozukluğu, fobiler, kişilik bozuklukları başta olmak üzere birçok alanda psikolojik danışmanlık ve terapi vermektedir.

Bunun yanı sıra psikolojide girişimcilik alanında İzmir Demokrasi Üniversitesi, Namık Kemal Üniversitesi, İstanbul Arel Üniversitesi, Üsküdar Üniversitesi, Bursa Uludağ Üniversitesi ve Esenyurt Üniversitesinde vermiş olduğu seminerleri mevcuttur.

Diğer Girişimler

Eğitimine devam ederken 2021 yılında Girişimci Psikologlar Derneği’n ve 2022 yılında ise Arya Etkinlik Organizasyon ŞTİ. kurmuştur ve halen kurucu başkanı; 2022 yılında Prana Kulübü’ne katılmıştır ve halen yönetim kurulu üyesi olarak ve Pre-prana Öğrenci Konseyi başkan yardımcısı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

  • Arya Etkinlik; şirketlerde performans odaklı kurum içi iletişim desteği sağlamaktadır.
  • Gipder; özellikle üniversite öğrencilerine psikolojik eğitimler düzenlemektedir.
  • Prana Kulübü; girişim ekosistemini destekleyen sosyo-kültürel bir business network ağıdır.